Kontakta oss

Växel: 0381-61 16 00

Post- och besöksadress:
Kaserngatan 24A
575 35 Eksjö

Lena Wissinger SparvLena Wissinger Sparv
Lena Wissinger Sparv

lena@fempunkter.se 070-551 91 18

Magnus ÖstbergMagnus Östberg
Magnus Östberg

magnus@fempunkter.se 070-551 90 40

Kristoffer KarlssonKristoffer Karlsson
Kristoffer Karlsson

kristoffer@fempunkter.se 070-551 92 84

Alexandra BjerhagAlexandra Bjerhag
Alexandra Bjerhag

alexandra@fempunkter.se 070-551 91 40

Henrik KensénHenrik Kensén
Henrik Kensén

henrik@fempunkter.se 070-551 91 04

Christer GustafssonChrister Gustafsson
Christer Gustafsson

christer@fempunkter.se 070-551 91 42

Lina BäckmanLina Bäckman
Lina Bäckman

lina@fempunkter.se 070-551 91 54

Kalle NilssonKalle Nilsson
Kalle Nilsson

kalle@fempunkter.se 070-551 90 64

Vi svarar så fort vi hinner, oftast samma dag. Vi hörs!
  • Ange e-postadress eller telefonnummer.
  • Vad vill du ha hjälp med?